0
0
0

ТЕХНОЛОГІЯ «ТЕРМОСЕНДВІЧ» - КРАЩА РОЗРОБКА КОНСТРУКТОРІВ ДЛЯ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ В ПРИВАТНИЙ БУДИНОК (КОТЕДЖ).

ТЕХНОЛОГІЯ «ТЕРМОСЕНДВІЧ» - КРАЩА РОЗРОБКА КОНСТРУКТОРІВ ДЛЯ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ В ПРИВАТНИЙ БУДИНОК (КОТЕДЖ).

В останні роки однією з найбільш просунутих і інноваційних технологій у виробництві дверей для приватних будинків і котеджів стала технологія «Термосендвіч». Вона вирішила одну з найсерйозніших проблем вуличних дверей - утворення конденсату з внутрішньої сторони дверей і промерзання.


Що відбувається в звичайних дверях?


З огляду на те, що двері виготовляються у вигляді суцільної металевої конструкції на них утворюється т.зв. «Місток холоду», Коли низька вулична температура передається по конструкції двері з внутрішнього боку дверей на внутрішню.


Температура внутрішньої сторони знижується, особливо по периметру двері, де проходить металева рама полотна. Пари води, які є в повітрі будь-якого житла осідають у вигляді крапель вологи на холодні ділянки двері. Така ситуація призводить до псування внутрішнього облицювання дверей, а в особливо холодну пору може привести до утворення криги на двері. Технологія «Термосендвіч» практично вирішила цю проблему.


Розглянемо це на прикладі двері серії «Респект». Ці двері справді унікальна за своєю конструкцією та є передовою розробкою конструкторів - дверник. Короб дверей складається з двох коробів - зовнішнього і внутрішнього. Зовнішній короб заповнений теплошумоізолятором - кам'яною ватою.


Але найголовніше-між зовнішнім і внутрішнім коробом поміщений шар матеріалу з особливо високими теплоізоляційними властивостями. Він розриває той місток холоду, про який ми говорили раніше і запобігає утворенню конденсату і обмерзання з внутрішньої сторони вуличної вхідних дверей.


На відміну від багатьох інших виробників на двері серії «Респект» такі ж терморазрива зроблені не тільки на коробці, але і всередині полотна двері. Тут їх два - під зовнішньою обробкою і під внутрішньою обробкою. А тепер розглянемо унікальну конструкцію цих дверей в цілому. Із зовнішнього боку знаходиться оцинкований сталевий лист, пофарбований спеціальною фарбою Printeсh, що не боїться ні вологи ні ультрафіолетового випромінювання.


Під оцинкованим листом - шар екструдованого пінополістиролу з чудовими теплоізоляційними якостями. Після цього шар терморазрива. Далі - з боку агресії сталевий лист товщиною - 2 мм. Після цього великий шар утеплювача - шумоізолятором - кам'яною ватою. Ще шар терморазрива. Знову шар пінополістиролу. І, нарешті оцинкований сталевий лист під фарбою Printech.


Як бачите це цілих п'ять (!) Шарів термоізолятора, справжній «термосендвіч», який не залишають холоду ні найменшого шансу потрапити в Ваш будинок. Конструкція двері потужна, виконаний не на гнутому профілі, а по «Системі замкнутих профілів». Як я говорив на полотні 2 міліметровий лист металу.


Два роздільних замку всесвітньо відомої фірми Kale, верхній - сейфового типу, нижній циліндровий. Два контури ущільнення вбережуть ваш будинок від протягів і проникнення пилу. Ці двері можуть бути зі склопакетами, а також без них.


Також можна підібрати собі двері з декількох варіантів кольорів. І на закінчення. З плюсів - ці двері має максимальні теплоізоляційні характеристики і на голову перевершує всіх найближчих конкурентів.


Має потужну конструкцію, надійні замки і особливо сподобатися тим, хто понад усе ставить надійність і комфорт. З мінусів - двері не має величезної кількості варіантів дизайну, але ті хто гідно оцінить її експлуатаційні якості, напевно зможе підібрати для себе цікавий варіант.

Фотографії
Коментарі