0
0
0

ВХІДНІ ДВЕРІ В БУДИНОК ПО ТЕХНОЛОГІЇ «3D- СТАЛЬ» ЦЕ ДВЕРІ ДЛЯ ТИХ, ХТО МОЖЕ ДОЗВОЛИТИ СОБІ БУТИ ОСОБЛИВИМИ.

ВХІДНІ ДВЕРІ В БУДИНОК ПО ТЕХНОЛОГІЇ «3D- СТАЛЬ» ЦЕ ДВЕРІ ДЛЯ ТИХ, ХТО МОЖЕ ДОЗВОЛИТИ СОБІ БУТИ ОСОБЛИВИМИ.

Ринок вхідних дверей для приватних будинків і котеджів заповнений всілякими пропозиціями, але зараз пропозиція для тих, кого не влаштовують просто хороші двері. Для тих, для кого потрібно що - щось особливе. Для тих, для кого найголовніше це краса, надійність і довговічність.


Мова піде про двері, зроблених за перевіреною і добре зарекомендувала себе технології «3 -D сталь».


Дверях серії «Альфа» У чому відмінність даних дверей від уже відомих. В основному пропонуються двері двох типів: це гладкий метал, покритий полімерною порошковою фарбуванням за технологією «Погодний щит» і двері з фрезерованим малюнком по вологостійкості МДФ під багатошаровим вологостійким лакофарбовим покриттям за технологією «Вісім рубежів».


У перших - дуже надійне покриття, але виглядають вони дуже просто, у других - красивий малюнок, але не порошково - полімерне покриття і вони не є антивандальними. Двері під т. Зв. «Вуличними плівками» ми не рекомендуємо для вулиці з огляду на те, що вони найчастіше не витримують експлуатації в нашому кліматі.


Двері «3-D сталь» об'єднали в собі найкращі риси попередніх серій і зроблені по воістину унікальною технологією.


По-перше: мають прекрасний дизайн і по-друге: вони покриваються найнадійнішим полімерно - порошковим покриттям. Причому дизайн виконано не фрезеруванням, а з об'ємних металевих фільонок! Всі елементи металевого малюнка ретельно підганяються і шліфуються.


Потім двері покривається подвійним шаром особливо стійкою до вологи і ультрафіолету антивандальной порошковою фарбою, яка запікається при величезній температурі в спеціальній печі.


На двері можуть встановлюватися два роздільних замку відомої фірми Kale- один сейфового типу, інший під циліндр. Або двохключового замок -моноблок італійського виробництва Моттура, який можна оснастити додатковими горизонтальними або вертикальними девіатором. Два контури ущільнення вбережуть ваш будинок від протягів і проникнення пилу.


Двері можуть бути як без склопакета, так і зі склопакетом і елегантною кованої гратами. У підсумку ми отримуємо двері, зроблену за унікальною технологією, з вибором об'ємного 3d малюнка і покриттям надійно волого і солнцестойкой фарбою.


Варіанти фарбування можна вибирати з великого спектра. Ці двері буде служити вам довгі роки при найскладніших погодних умовах. Вона стане предметом гордості господарів і чудовою прикрасою екстер'єру будь-якого будинку.


І на закінчення: використання привабливого дизайну з металевих фільонок з покриттям практично не вбиває порошковим полімерним покриттям роблять ці двері безсумнівним лідером серед вхідних дверей в приватний будинок або котедж.


До недоліків можна віднести досить високу вартість дверей серії «Альфа», але вона до пари їх унікальним якостям.


Ще один недолік - це відсутність терморазрива. Але це знову також вирішується або установкою тамбурних дверей, що ми рекомендуємо для всіх без винятку приватних будинків, або дозаказ такої опції, як обшита з внутрішньої сторони коробка двері. Вона зніме питання конденсату і додатково прикрасить двері.

Коментарі