0
0
0

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ У ПРИВАТНИЙ БУДИНОК «ПОГОДНИЙ ЩИТ» - НЕДОРОГО І НАДІЙНО.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ У ПРИВАТНИЙ БУДИНОК «ПОГОДНИЙ ЩИТ» - НЕДОРОГО І НАДІЙНО.

Однією з різновидів вхідних дверей в приватний будинок є двері, виготовлені за технологією «Погодний щит». Це найпоширеніша технологія і тому тут присутній максимально багато серій дверей. І ціни на них починаються від найдемократичніших.


У чому ж відмінність цього типу дверей від інших, призначених для вулиці? Все просто.


Із зовнішнього боку йде цілісний лист металу, який утворює своєрідний щит (тому-то двері і називаються «Погодний щит»).


Товщина металу може широко варіюватися від 0.5- 0.8 мм. до 2 мм.


А ось покриття тут цікаве - це спеціальне полімерно- порошкове покриття. Не плутайте його з т.зв. «Молотковій фарбою». «Молоткова фарба» - це різновид звичайної фарби і пофарбувати двері нею можна в будь-якому гаражі. А ось для полімерно - порошкової фарби необхідне спеціальне обладнання.


При цьому на підготовлену до фарбування двері в електростатичному полі наноситься зі спеціального пістолета фарба порошок. Під впливом магнітного поля фарба прилипає до поверхні двері.


Зауважу, що один такий пістолет може коштувати як легковий автомобіль. Після цього двері поміщається в спеціальну піч, де під впливом величезної температури відбувається адгезія - запікання фарби - порошку в метал на молекулярному рівні. При цьому утворюється особливо міцне покриття, з антивандальними властивостями і особливо стійке до атмосферних опадів і сонячного випромінювання. Тому покриття в технології «Погодний щит» вважається одним з найкращих для вуличних дверей.


В іншому ці двері мало відрізняються від звичайних вхідних дверей. Коробка дверей, полотно, замки, внутрішня обробка, від одного до трьох контурів ущільнення. З огляду на специфіку експлуатації двері - вулицю я б рекомендував звернути увагу на кількість контурів ущільнення (бажано не менше двох), а також товщину полотна. Це ваша захист від холоду і протягів особливо в зимовий час!


У замовленні обов'язково вкажіть, що Вам потрібна утеплена коробка. Навіть, якщо це не роблять на заводі - виробнику, установники під час установки, найчастіше, можуть утеплити коробку. Зовсім добре, якщо на двері буде терморозрив.


Тобто відсутні «місток холоду» з вулиці в тепле приміщення. «Місток холоду» приводить до утворення на внутрішній стороні дверей конденсату, який буде руйнувати ваші двері і може привести до обмерзання. Двері з тер в серії «Погодний щит» також представлені в продажу.


Зверніть увагу! Яку б Ви не замовляли вхідні двері в будинок - рекомендується після неї встановлювати звичайну тамбурні двері, для вирівнювання температури після вхідних дверей. Це зменшує ймовірність утворення конденсату на внутрішній частині вхідних дверей.


Підіб'ємо короткі підсумки:


Почну з мінусів - ці двері мають із зовнішнього боку просту невиразну гладку поверхню і найчастіше один колір - мідний антик. Цим вони явно програють вуличним дверей, на які можна замовити малюнок і вибрати необхідний колір.


Зате їх безперечні плюси - це невибагливість в експлуатації, відмінне покриття для агресивного середовища і найголовніше - невисока ціна.

Коментарі