0
0
0

ЯК ВИБРАТИ СКЛОПАКЕТ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН?

ЯК ВИБРАТИ СКЛОПАКЕТ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН?

Не слід плутати кількість повітряних камер в профілі ПВХ з кількістю камер склопакетів. Склопакет - це кілька листів скла, з'єднаних між собою по контуру. Між стеклами утворюються герметичні камери з повітрям або газом аргоном всередині.

Однокамерний склопакет складається з двох стекол і однієї повітряної камери між ними. Такі склопакети відносно легкі, підходять для скління великих отворів, тому їх часто встановлюють при засклінні балконів, лоджій, на терасах і в заміських літніх будинках. Для опалювального заміського будинку, офісу або квартири в багатоповерховому будинку краще вибрати двокамерний склопакет, що складається з трьох листів скла і двох повітряних камер.

Також важливо вибрати тип скла в склопакеті: якщо ви встановлюєте вікно в нежилому приміщенні, то підійде однокамерний склопакет зі стандартним склом, або замість скла можна встановити глуху сендвіч-термопанель.

Якщо вікна встановлюються в квартирі або склиться балкон і у Вас сонячна сторона, а в зимовий час недостатнє опалення, то ідеальним рішенням стане установка двокамерного склопакета з багатофункціональним склом Double Silver. Дане скло має двошарове покриття наночастинками срібла і є всесезонним, тобто «Працює» на збереження тепла взимку і прохолоди влітку. Воно захищає від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, при цьому пропускає 72% природного сонячного світла. Встановивши мультифункціональний скло Double Silver, Ви значно заощадите на комунальних платежах, тому що енергоефективність Ваших вікон буде на 40% вище, ніж у металопластикових вікон зі стандартним склом.

Також хорошим варіантом для збереження тепла взимку є установка енергозберігаючого i-glass скла. Якщо Ви хочете встановити саме «ТЕПЛЕ» вікно, то необхідно вибрати 2-камерний склопакет з багатофункціональним енергозберігаючим склом. Додатково збільшить енергоефективність вікна (на 23%) заповнення камер інертним газом аргоном. У цьому випадку Ви отримаєте найвищий рівень енергоефективності та високий показник опору теплопередачі, він буде близький показником цегляної кладки товщиною в один метр. І дуже важливо, щоб товщина скла була не менше 4 мм.

Зверніть Вашу увагу на характеристики, які впливають на теплопровідність такого вікна. Чи буде вікно тримати тепло в більшій мірі залежить від того, який Ви вибрали склопакет, ніж від того - який профіль у вікна. Два скла або енергоефективних шару, аргон між ними всередині і теплий контур дають більше, ніж пластик або дерево! Однокамерні вікно мають приблизно таке ж теплозбереження, як вікна з двокамерними склопакетами розміром 24 (4 + 16 + 4) мм. Однокамерні вікно з аргоном і вікно з двокамерним склопакетом розміром 32 (4 + 10 + 4 + 10 + 4) мм приблизно однаково зберігають тепло.

За оцінками фахівців, при встановленні металопластикових вікон Ви зможете заощадити за зимовий період від 350 до 1000 гривень залежно від кількості кімнат у будинку або квартирі. Економія на оплаті комунальних послуг почнеться з першого дня опалювального сезону. Звичайно, до цього питання треба підходити комплексно і, крім установки енергоефективних вікон, слід правильно утеплити зовнішні стіни будинку або квартири і контролювати облік витрат тепла за допомогою регульованих лічильників (наприклад, сума за теплоенергію для житла знизиться на 50-70%, що дозволить окупити витрати протягом 2-3 сезонів).

Зараз все більшої популярності набувають міжкімнатні двері з ПВХ профілю. Вони відмінно підійдуть для квартири, приватного будинку або офісу. Їх можна встановлювати як двері на лоджію або балкон, міжкімнатні і навіть вхідні! Вони відрізняються різноманітністю розмірів, геометричних форм і кольорів. Двері з ПВХ профілю стильно виглядають, швидко встановлюються, мають тривалий термін експлуатації, пожароустойчиви, екологічні, вологостійкість, у них високі показники тепло- і звукоізоляції, великий вибір фурнітури. Їх можна встановлювати на кухні, у ванних кімнатах і санвузлах, і це відмінна альтернатива звичайним міжкімнатних дверей так як дерево менш стійко до змін вологості.

Звернувшись до фахівців нашої фірми, Ви отримаєте вичерпну інформацію по пропонованих нами стеклопакетам і допоможемо вибрати оптимальний варіант.

Коментарі