0
0
0

ЯК ВПЛИВАЄ ПРОФІЛЬ НА ЯКІСТЬ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН І ДВЕРЕЙ?

ЯК ВПЛИВАЄ ПРОФІЛЬ НА ЯКІСТЬ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН І ДВЕРЕЙ?

Профіль - це спеціальна конструкція з внутрішніми перегородками. Вони виготовляються з ПВХ або полівінілхлориду, армованого металом. ПВХ стійкий до деформацій, нешкідливий для людини і навколишнього середовища, не боїться перепадів температури, вологи, масел, кислот і розчинників.

Якісний ПВХ однорідного кольору, його поверхня гладка, без зернистості, нерівностей і розлучень, він абсолютно позбавлений запаху. Товщина зовнішніх і внутрішніх стінок профілю нормована. Основні виробники роблять товщину зовнішніх стінок від 3 мм. Усередині профілю знаходиться декілька порожнин - повітряних камер, що забезпечують захист від холоду і гучних звуків з вулиці.

Мінімальна кількість камер в профілі - 3, максимальне - 8. Чим більше число камер, тим вище теплоізоляція. Найбільше поширені трьох- і п'ятикамерні профілі. Трикамерний підійде для вікон, що виходять в тихий двір або на південь, п'ятикамерні краще вибрати для вікон, що виходять на дорогу або орієнтованих на північ.

Ширина профілю повинна бути не менше 50 мм. Вікна провідних виробників мають ширину 58-70 мм і більше. Цього достатньо для забезпечення тепла і тиші в будинку, більш широкі профілі затребувані в суворому північному кліматі або ж в дуже галасливих районах. Від ширини профілю залежить і кількість камер в ньому.

У профілі шириною 58 мм може бути максимум три або чотири камери, і цього достатньо, щоб вікна зберігали тепло. А профілі з шириною 60, 70, 80 і 85-мм можуть мати- п'ять, шість, сім і навіть вісім камер. Вікна з 3-тя і 4-я камерами часто використовуються в квартирах з уже заскленими балконами і лоджіями і в літніх заміських будинках. Але різниця між трьох- і чотирикамерним пакетом не настільки значна. Чим більше камер, тим тепліше і тихіше буде в будинку. Обов'язково в профілі має бути армирующий метал товщиною не менше 1,5 мм. Метал відповідає за жорсткість і термін експлуатації профілю.

Менеджери нашої фірми професійно допоможуть Вам розібратися - який Вам підходить профіль з широкої різноманітності пропонованої нами продукції.

Коментарі